Просування сторінки у Вконтакте #1
Вітаю, на днях наткнувся на досить таки поширений зараз спосіб просування спільноти у мережі Вконтакте. Спосіб дієвий, але не чесний тому я одразу не раджу його використовувати, але якщо Вас не буде мучити совість - можете спробувати.
Що потрібно робити?

Крок перший - купити сім карту.

Сім карта потрібна лише для реєстрації вконтакте. Одже, реєструємось та обираємо ім'я, шукаємо справжні фото людей вконтакте.

Крок другий - тематичне наповнення.

Тематика дуже важлива, тому спробуйте зробити свій акауант максимально "живим" та з наповненням яке відповідає тематиці вашої спільноти.

Крок третій - товар.

Товар є досить важливим рішенням, адже від нього буде залежати вся ваша міні кампанія по просуванню вашої сторінки.
Уявимо собі що ви просуваєте сторінку по продажу жіночого одягу, вам потрібно запропонувати безкоштовний товар за вступ у вашу спільноту, наприклад нехай це буде обруч для волосся. Але не пропонуйте дорогий товар - користувач запідозрить вас у банальному "розводі". А краще пропонуйте онлайн послугу, наприклад - "відфотошоплю за вступ у спільноту" і так далі. Все розписувати не буду, дам можливість розігратися вашій фантазії. 

Крок четвертий - коментарі у спільнотах.

Приклад: якщо ви продаєте самогон - ви не будете запрошувати користувачів із груп типу "Ні алкоголю" і не буде пропонувати безкоштовний самогонний апарат в обмін на те, щоб вони вступили в усі групи які ви пропонуєте. 
Як я раніше писав - товар або послуга повинна максимально збігатися із тематикою вашої основної групи, пам'ятайте про це і це дасть Вам якісних клієнтів на вашу сторінку ВК.

0 коментарі: