Пластик - найпопулярніший матеріал на землі, ми купляємо пакети, машини, комп"ютери, телевізори та навіть на ковбасі пластик при...

Про переробку пластику


Пластик - найпопулярніший матеріал на землі, ми купляємо пакети, машини, комп"ютери, телевізори та навіть на ковбасі пластик присутній. Довгий період розпаду пластику спонукає людство винаходити нові технології його переробки. Щоб осягнути проблему забруднення пластиком варто поглянути на велику тихоокеанську сміттєву пляму.
Тому у світовій спільноті стоїть це гостре питання адже потрібно подумати про наступні покоління. Обладнання для переробки на даний час дуже дороге, але світ не без розумних людей і зараз я говорю про Дейва Хенкса який запропонував переробляти пластик локально із мінімальними вкладеннями в обладнання.Як бачимо процес досить простий, не потрібно ніяких захмарних вкладень, можна самому організувати собі міні виробництво. Якщо подивитися скільки в річках та на узбіччях пластику можна із сміливістю сказати що бізнес буде успішним приносячи користь не тільки вам, але й оточуючими які будуть бачити чисті узбіччя та річки. Звісно, можна оголошувати і благодійні толоки, навчати учнів працювати із обладнанням та навчити сортувати сміття, потрібно робити людей свідомими адже майбутнє планети у наших руках.

В Україні вже працює такий один проект і коштував він 50000 гривень називається Zelenew. Є також інші проекти які в цьому пості розглядатися не будуть, але варті уваги у наступних постах.
Чиста Україна це поки утопічна мрія, але варто пам"ятати що все залежить від нас, як ми будемо ставитись до землі так і вона віддячить нам.

На завершення невеличкий уривок із мультфільму.
Коментуйте! Робіть репости і вам повернеться!

0 коментарі: