У більшості жінок які знаходяться у декретній відпустці виникає запитання - чим зайнятися у декретній відпустці, а ще краще - як заробит...

Чим зайнятися у декретній відпустці?


У більшості жінок які знаходяться у декретній відпустці виникає запитання - чим зайнятися у декретній відпустці, а ще краще - як заробити у декретній відпустці? Звичайно, Ви можете шукати в  google "чим зайнятися", "робота на дому", "ідеї для бізнесу на дому", або ж просто ви почнете в"язати чи вишивати, а це досить важкий процес який вимагає матеріальних вкладень та багато часу на навчання і до цього ж зроблену вашими руками річ потрібно продати, а це не так просто.
Я пропоную зайнятися дропшипінгом, для цього не потрібно жодних матеріальних вкладень, тільки час, сторінка в соціальних мережах, банківська карта. Багато людей чуючи "дропшопінг" асоціюють його із китайським хламом який іде по місяцю, а то і більше, відповідно такий заробіток і заробітком не назвеш, хто хоче чекати місяцями?
На даний момент в Україні формується ринок дропшопінгу і в основному товаром служить якісний український та турецький одяг.

Крок #1: Яку соціальну мережу вибрати?

Відповідь проста - вибирайте ту соціальну мережу в якій найкраще орієнтуєтесь, але своєї сторінки рекомендую не використовуйте, а зареєструйте нову щоб у разі якщо на вас поскаржаться ви не втратили персональну сторінку.
Уявимо що Ви створили таку сторінку або ж створили публічну сторінку чи групу, що дальше?

Крок #2: Наповнення інформацією

Крок думаю більш ніж зрозумілий, але пам"ятайте від правильного заповнення інформацією теж залежать ваші продажі. Старайтесь дати максимально коротку та вичерпну інформацію потенційним покупцям. Обов"язково вкажіть свій номер телефону, довіра покупця збільшиться, а ваш прибуток зросте. Уточніть у дропшипера які методи доставки він пропонує та вкажіть їх у своєму профайлі.

Крок #3: Наповнення контентом

О тут стає вже трішки важче якщо потрібно копіювати зображення з сайту, але зараз дропшипери в основному пропонують каталоги одягу який потрібно завантажити в альбом. Є набагато простіший метод завантаження - це сервіс sliza.ru що це таке і з чим його їдять ознайомтесь за посиланням.

Крок #4: Просування сторінки та товарів

Безумовно, це найважчий крок який і потребує найбільше часу і від вашої активності залежить кількість та якість потенційних покупців. Рекомендую фільтрувати пошук якщо це звісно можливо, всім заявки в друзі кидати не варто - марно потрачений час- вибирайте платоспроможне населення, ви повинні знати свого покупця тому не забувайте для якого віку ваш товар призначений, вибирайте тільки тих людей які перебувають на сайті адже вам доведеться менче чекати відповіді та тим самим ви виключите "мертві" сторінки. Вибирайте країну в якій ви збираєтесь продавати і навіть місто в якому ви проживаєте адже завжди прості купляти у земляків - це збільшує до вас довіру. Також не забувайте про відгуки, вони мають чи не найважливіше значення.

Кажуть що котики збільшують кількість переглядів і репостів, так ось вам!
Коментуйте! Робіть репости і вам повернеться!0 коментарі: