Маємо на даний момент вже 2016 рік, тобто 25 років незалежності України, за 25 років незалежності ми спостерігали банальне розкрадання армії...

Чому потрібно легалізувати зброю?

Маємо на даний момент вже 2016 рік, тобто 25 років незалежності України, за 25 років незалежності ми спостерігали банальне розкрадання армії, замісь того щоб модернізувати - утилізували тобто просто продавали. Україна і зараз посідає не останнє місце по продажу зброї.


Тут ми бачимо що ми вже не настільки беззахисні як нам хочуть це показати, але де ж тоді новітнє озброєння на передовій? Десь можливо є, але я цього не знаю, знаю лиш що СБУ та інші спец. підрозділи люблять показово возитися на такій техніці по містах, одночасно спалюючи свій бюджет у баках (на фото в низу СБУ патрулює Одесу). Але цей пост не про те як потратити гроші платників податків, а як покращити обороноздатність країни.


Враховуючи сьогоднішню ситуацію в Україні, багато людей озброюються не зареєстрованою зброєю та масово стають мисливцями. Але це не той рівень що у США де недавно, а саме в чорну п"ятницю продали ну дуже велику кількість зброї в це поглиблюватися не буду, розкаже ТСН. Судячи з опитувань, морально Україна не готова до легалізації зброї або ж опитування не об"єктивні\заказні. Я людей не звинувачую адже все життя бандити та поліція лякали та стримували все зброєю. Виходить у бандитів та поліції є зброя, а у простих людей її немає, при чому у поліції зброя для самозахисту, а не для того щоб захистити вас.


Картинка взята з zbroya.info це найбільша асоціація яка виступає за легалізацію зброї.
Зараз я наводив приклади на основі США, а давайте не будемо далеко ходити і візьмемо Швейцарію і її армію, навіть Гітлер не наважився напасти на країну - армію, хоча в ній на даний момент налічується тільки 9000 кадрових військових. Мало, звісно, але якщо врахувати той факт що в кожній хаті автомат ви напевно не захочете напасти на таку країну.


Так чи ми можемо мати право на захист? Я кажу так, адже ми демократи, а демократія не обмежує свободу вибору, тому, замість мільярдних витрат на поліцію я обираю легалізацію зброї. Не думаю що бандити захочуть чекати коли приїдуть поліцаї, а до того часу без зброї ви беззахисні.

Кажуть що котики збільшують кількість переглядів і репостів, так ось вам!
Коментуйте! Робіть репости і вам повернеться!


0 коментарі: