Одже, вирішив зайняти свій зимовий вільний час чимось не корисним, а саме помаленьку повертатися у блогінг. Тому взяв і створив сіє чудо під...

Бортжурнал блогу #1

Одже, вирішив зайняти свій зимовий вільний час чимось некорисним, а саме помаленьку повертатися у блогінг. Тому взяв і створив сіє чудо під назвою "Половець", не знаю чому так, але мені подобається. Почав з того що в голові моїй назбиралося багато дурнуватих ідей і щоб вони мене не мучили в ночі і я спокійно спав - буду викладати їх тут.Дія перша: Двигун

На початку хотів створити блог на основі старого доброго WP, але тут і хостинг і домен потрібно, а знаючи себе і свою зайнятість не хотів викидати гроші на вітер, бо сьогодні я пишу, а завтра я можу забути що у мене є блог, тому платформа blogger мені підійшла на 100%.


Дія друга: Домен

Домен вибирав із тією ж логікою що й платформу тому вибрав безкоштовний pp.ua реєстрація швидка і проста, прив"язка до платформи виявилась досить легкою, тому кому потрібна допомога - звертайтесь з радістю допоможу.

Дія третя: Шаблон

Метаючись із сайту на сайт було перекинуто безліч шаблонів та у ФЖ було намальовано безліч шапок - косо криво аби живо, але намальовано. Писати шаблон не хочеться, хочу готовий і безкоштовно і бажано мінімалістичний ітут вибір впав на Magnet.


Фінал
Кажуть що котики збільшують кількість переглядів і репостів, так ось вам!
Коментуйте! Робіть репости і вам повернеться!0 коментарі: